Ми 

                               Покращуємося                             
Для вас

Наші розробники працюють над навігацією і зручністю найважливішої сторінки на цьому сайті. 

Зараз пропонуємо ознайомитися з найпопулярнішим вибором наших студентів 2020 року.

Collegium Civitas, Варшава

Університет, який відрізняється практичним підходом до навчання. Заняття проводяться у маленьких групах! Лідер національних і міжнародних рейтингів у категоріях: заробіток випускників, інтернаціоналізація, найкращі програми з соціології і міжнародних відносин, вибір роботодавців, престиж! Співпраця з багатьма представниками бізнес-середовища, адміністрації, ЗМІ, неурядових організацій та державного сектора, а також з іноземними університетами щодо подвійних дипломів, дає випускникам широкі професійні перспективи на місцевому та міжнародному ринках. Навчання на бакалаврському та магістерському рівнях і курсах післядипломної освіти в 6 напрямках: 

- Менеджмент і маркетинг; 

- Журналістика та нові медіа; 

- Психологія та коучинг; 

- Аналіз інформації та безпека;

 - Соціологія, культура і мистецтво; 

- Міжнародні відносини та дипломатія 

Read more ...

Viamoda, Варшава

Якщо ти кайфуєш від стильного одягу, думками перевдягаєш оточуючих, малюєш\шиєш, або хочеш цьому навчитися - тобі точно сюди! Школа спеціалізується на створенні дизайну одягу, розробці технологічного процесу виробництва, розвитку бренду, керуванню емоціями і е-комерції. Навчаючись тут, ти не тільки отримаєш доступ до комп’ютерних, технологічних, проектувально-конструкційних та фотолабораторій, а й особисто візьмеш участь у незліченній кількості показів мод, виставок, аукціонів! Наберешся досвіду у творців сучасного стилю, навчишся будувати свою мережу контактів, щоб твій талант побачив увесь світ! Почати свій шлях у світ моди можна на одному з наступних напрямків: 

- Розвиток марки, фотографія і візуальний брендинг; 

- Проектування одягу і розробка виробничого процесу; 

- Продажі, VM, UX, E-commerce 

Read more ...

Вища Школа Екології і Менеджменту, Варшава

“Потужний Вищий Навчальний Заклад - Перспективна Робота” - це не просто хороші слова, а справжній титул, який WSEiZ виборов у 2014 році і досі тримає марку! Окрім висококласних спеціалістів і розвиненої адміністративно-дидактичної бази, університет надає студентам безкоштовну підтримку психолога для юриста в аспекті професійної орієнтації та створення власного бізнесу. Значна увага вишу зосереджена на реалізації наукових проектів. Діє 15 наукових гуртків, які займаються підготовкою та просуванням наукових досліджень, діагностикою сучасного ринку, організовують конференції та семінари, публікують наукові статті, монографії, навчальні та наукові тексти. Здобути освіту тут можна за багатьма спеціальностями, основні напрямки яких сьогодні виглядають так: 

- Архітектура; 

- Екологія; 

- Управління та Менеджмент; 

- Дизайн; 

- Будівництво; 

- Охорона Навколишнього Середовища; 

- Просторова Економіка; 

- Громадське Здоров’я; 

- Туризм та Готельний Бізнес; 

- Міжнародний Бізнес; 

- Торгівля та Логістичні Послуги; 

- Механіка і Машинобудування; 

- Управління та Інженерія Виробництва  

Read more ...

Академія Фінансів і Бізнесу Вістула, Варшава

Один із найбільших міжнародних ВНЗ Польщі - навчаються студенти зі 100+ країн світу. Університет очолює безліч рейтингів щодо рівня освіти і реалізації випускників. Найкраще викладання англійською мовою у Варшаві. Окрім привабливої ​​освітньої програми Університет пропонує студентам стипендіальну програму, професійну практику, і можливість брати участь у міжнародних програмах, таких як Erasmus, AIESEC і т.д. Крім того, в Університеті функціонує елітарна програма Соор - EDUCATION в тісній співпраці з багатьма відомими фірмами, такими як IBM, Microsoft, Aster, Oracle. Школа надає можливість отримати знання за такими напрямками: 

 - Економіка; 

- Англійська Філологія; 

- Іспанська Філологія;  

- Фінанси та Бухгалтерський Облік; 

- Інформатика; 

- Міжнародні Відносини; 

- Менеджмент;  

- Журналістика і Соціальна Комунікація; 

- Коучинг у Стилі Життя 

Read more ...

Школа Туризму і Готелярства Вістула, Варшава

Кампус Університету Вістули став пристанком для ще однієї Вищої Школи - Туризму і Готелярства. Навчання туристичному бізнесу вимагає активного нетворкінгу, довгих годин практики і мудрих наставників! Університет забезпечує кожен з цих пунктів: постійно залучає студентів до організації конференцій, концертів, днів національної презентації, заохочує до проведення вечірок різних форматів. Обов’язковою вимогою є проходження практики в готелі, ресторані, парках розваг, івент компаніях для ознайомлення з індустрією з середини. Крім того щороку студенти відправляються на незабутню прктику-відпочинок до літнього табору, де навчаються плаванню під вітрилами, каякінгу, в’язанню вузлів і проводять незабутній час у крутій компанії. В якості лекторів і викладачів запрошуються світові експерти, представники міжнародного бізнесу, політики та відомі професори. Школа Туризму і Готелярства має наступні напрямки у своїй оферті: 

 - Управління в Туризмі; 

- Управління в Спорті; 

- Управління в Готельному Бізнесі;

 - Управління в Гастрономії; 

- Організація Культурних Заходів 

Read more ...

Університет Підприємництва та Адміністрації, Люблін

Один з університетів, який славиться саме науковою роботою! Тут постійно організовують фахові конференції, семінари, круглі столи та актуальні дискусії. Одна з найпотужніших грантових систем для стимулювання наукових проектів, працює власне видавництво. Заклад співпрацює з бізнес-школами Бельгії, Литви, Норвегії, Іспанії, Словенії, Словаччини, США та дозволяє отримати подвійний диплом, або пройти стажування. WSPA дає змогу розвиватися в наступних сферах: 

- Адміністрація; 

- Архітектура; 

- Журналістика; 

- Інформатика; 

- Міжнародні Відносини; 

- Менеджмент; 

- Соціологія; 

- Соціальна Робота; 

- Дизайн Інтер’єру; 

- Просторова Економіка; 

- Транспорт; 

- Фінанси та Бухгалтерський облік    

Read more ...

Сопоцька Вища Школа, Сопот

Чи мріяв ти, дорогий абітурієнте, що зможеш після занять прогулятися найдовшою у Європі пристанню? Відчути ритм туристичного міста на Балтійському морі? Навчання у Тримісті (Гданськ + Гдиня + Сопот) подарує тобі таку можливість! SSW вже 20 років готує спеціалістів з економіки і особливо пишаються дуальною формою навчання, яка дозволяє набути практичних знань безпосередньо в офісі поряд з професіоналами. Майже 15 років школа розвиває архітектурні напрями, облаштовує лабораторії, майстерні, забезпечує студентів 3-Д принтерами, сучасними комп’ютерами та програмами. СТуденти беруть участь у виставках, маштабних проектах, формують своє портфоліо і до кінця навчання вже знаходять стажування у крутих студіях. А список факультетів і спеціальностей виглядає наступним чином: 

 - Business and Languages; 

- Економіка; 

- Економіка Дуальна (два дні в університеті, три дні на практиці в офісі); 

- Фінанси та Облік; 

- Управління та Інженерія Виробництва;

- Ландшафтний Дизайн;  

- Дизайн Інтер’єру;

- Архітектура; 

- Промисловий Дизайн  

Read more ...

Вища Школа Економії і Інновації, Люблін

Вища школа економії і інновацій веде широку наукову діяльність в багатьох формах. До них відносяться наукові та дослідні проекти, що проводяться університетськими науковцями. Наукова діяльність також знаходить своє відображення в організації численних семінарів та конференцій, в ході яких представляються результати досліджень. Університет пропонує виключну можливість отримати фінансову допомогу: соціальна стипендія, ректорська стипендія для найкращих студентів, матеріальна допомога, спеціальна стипендія для осіб з обмеженими можливостями, стипендія Міністра за особливі досягнення. Навчання відбувається у таких дисциплінах: 

- Адміністрація; 

- Внутрішня Безпека; 

- Економіка; 

- Інформатика; 

- Логістика; 

- Менеджмент; 

- Мехатроніка; 

- Механіка і Машинобудування; 

- Педагогіка; 

- Психологія; 

- Сестринська Справа; 

- Транспорт; 

- Бухгалтерський Облік і Фінанси; 

- Дошкільна та Ранньошкільна Педагогіка 

Read more ...

Коллегіум Да Вінчі, Познань

Допитливість - найсильніша людська риса, яка підштовхує людей до безперервного розвитку. CDV - це вуз, в якому студенти отримують знання з інтересом і задоволенням. І студенти, і випускники, і співробітники не тільки цікавляться навколишнім світом, а й позитивно впливають на нього та сповнені пристрасті до відкриття нового. Факультети в колегіумі цікаві і інноваційні, створюються у співпраці з роботодавцями та на основі тенденцій в світовій економіці і змін на динамічному ринку праці. А випускники знаходять роботу, відповідно їх інтересів та освіти. На сьогодні абітурієнт може обрати один з наступних напрямків: 

- IT Project Management; 

- Data Science; 

- Інформатика; 

- Інтернет-Маркетинг; 

- Графічний Дизайн; 

- Консалтинг і Коучинг; 

- Креативний менеджмент; 

- Креативний відео-продакшн; 

- Urban Management 

Read more ...

Вища Школа Банкова, 10 міст

Університету 25 років! Його історія розпочалася в 1994 році. Саме тоді були проведені перші заняття з фінансів та банківської справи. З цього моменту, протягом наступних років, Школа Банкова розвивала та вдосконалювала пропозицію. Сьогодні вона може похвалитися численними нагородами, престижними сертифікатами та золотими медалями, які відрізняють їх від багатьох приватних університетів з усієї країни. Пропозиція включає всі типи навчання, тренінгів та МВА. Проте, вони найбільше пишаються тисячами випускників, які добре справляються на вимогливому ринку праці. Отримай знання з таких напрямів: 

- Міжнародна Торгівля; 

- Інженерія; 

- Управління; 

- Психологія в Бізнесі; 

- Інформатика; 

- Право; 

- Адміністрація; 

- Внутрішня Безпека; 

- Інформатика; 

- Фінанси та Бухгалтерський Облік; 

- Логістика; 

- Англійська Філологія 

Read more ...

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu, Вроцлав

Створення Університету було спричинене відсутністю в Польщі ВНЗ, які навчають спеціалістів за напрямками підготовки логіст-експедитор, в той час, як економіка Польщі гостро потребує таких фахівців. При створенні Міжнародного Університету Логістики та Транспорту була сформульована місія ВНЗ – «навчання менеджерів, підготованих до управління сучасними логістичними процесами, готових до праці в умовах всеохоплюючої інтеграції об’єднаної Європи». Випускники ВНЗ отримують два дипломи – польский та французький (котрий видається ESIDEC, м. Метц). У 2007 році зусилля Міжнародного Університету Логістики та Транспорту про отримання дозволу на підготовку магістрів увінчалися успіхом. Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві, є єдиним недержавним і одним з небагатьох в Польщі, що пропонує навчання на рівні магістра по спеціальності «Логістика». Слід зазначити, що випускники з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр мають можливість продовжити навчання в м. Метц. 

Школа пропонує 5 напрямків навчання: 

- Логістика 

- Логістика Інженерна

- Транспорт 

- Будівництво Інженерне

- Менджмент 

Read more ...
Cookie-файли
Налаштування Сookie-файлів
Детальна інформація про цілі обробки даних і постачальників, які ми використовуємо на наших сайтах
Аналітичні Cookie-файли Відключити все
Технічні Cookie-файли
Інші Cookie-файли
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів Cookie. Детальніше про нашу політику щодо Cookie.
Налаштувати Прийняти все
Cookies