KAMPUS STUDY

ВИЩА ШКОЛА ЛОГІСТИКИ

Про Університет

Науково-дослідна мережа ім. Лукашевича та Центр логістичної освіти Познанської політехніки є засновником Вищої Школи Логістики. Якість, професіоналізм та розвиток практичного навчання є відмінними рисами цього університету.

Університет вже багато років успішно готує молодих фахівців з галузі логістики.

Видатні викладачі, експерти та практики займаються всебічним та змістовним навчанням і створюють унікальні можливості для отримання знань, орієнтованих на інноваційні рішення в галузі логістики.

Тісна та активна співпраця з підприємцями, які є лідерами у сфері транспорту, експедиції та логістики, пропонує студентам можливість отримати необхідний досвід через стажування та практичне навчання. Підприємці також керують освітнім розвитком майбутніх фахівців та впливають на навчальну програму, щоб випускники ВШЛ були цінними в майбутніх національних та міжнародних компаніях. Якщо ви вирішите навчатися в Школі Логістики, ви приєднаєтеся до тих, хто в майбутньому створить один з найбільш швидкозростаючих секторів економіки.

Навчання - це час, коли ваші особисті та професійні навички, а також мовні здібності розвиваються найбільш інтенсивно. Вища Школа Логістики хоче, щоб цей період був гарною можливістю інвестувати в себе та свої захоплення.

Факультет логістики готує міждисциплінарних і спеціалізованих фахівців в галузі логістики, прокладає студентам шлях до професійної кар'єри і сприяє їх розвитку. Досягнення цих цілей пов'язане з реалізацією інноваційних навчальних програм та досліджень, а також спільних зусиль академічного та адміністративного персоналу у співпраці з національними та міжнародними науковими та економічними партнерами.

Найвищим пріоритетом ВШЛ є збереження провідної позиції в галузі логістичної освіти в польській приватній системі вищої освіти.

Чому варто навчатися у ВШЛ

Вища Школа Логістики - це перший і найбільший приватний логістичний університет у Польщі.

Протягом 20 років школа готує професіоналів у галузі логістики для задоволення національних і регіональних потреб. Її випускники є цінними фахівцями в галузі виробництва, закупівель і постачання, продажів, обслуговування клієнтів, транспорту, експедиції, торгівлі та дистрибуції, а також у сфері контролю операцій та управління ланцюгами поставок.

ВШЛ єдиний університет у Польщі, який отримав вищу оцінку Польської Акредитаційної Ради. Для університету це особливе досягнення, що поєднує в собі академічну перевагу і досвід роботи в галузі. Університет є національним акредитаційним центром для фахівців з логістики та розробляє національні стандарти професійної кваліфікації відповідно до стандартів Європейської логістичної асоціації.

Академічні традиції та практичний профіль навчання, реалізований у співпраці з компаніями, дають змогу кожному студенту факультету досягти професійного успіху. Навчання в Познанському Університеті Логістики означає розвиток практичних компетенцій і навичок, які цінуються роботодавцями.

Університет працює в партнерстві з провідними роботодавцями. В університеті діє Рада роботодавців та Клуб партнерів. Понад 50 провідних компаній у сфері транспорту, експедиції та логістики беруть участь у розробці навчальних програм, спонсорують конкретні спеціалізації, беруть участь у навчальному процесі та, як наслідок, наймають працівників із числа студентів ВШЛ. Серед бізнес-партнерів університету - Dachser, DHL, Pekabex, GLS, Kuehne + Nagel, Marathon International, Raben Group, Still і Volkswagen Group Polska.

Вся діяльність Познанського Університету Логістики спрямована на досягнення якісної освіти та практичних знань. Будучи студентом факультету логістики, ви отримаєте всі переваги навчання в спеціалізованій галузі, включно з практичною підготовкою для роботи в усіх її сферах.

Давайте підсумуємо сильні сторони Вищої Школи Логістики:
  • Перший логістичний університет у Польщі, заснований в 2001р.;
  • Практичні навчальні програми;
  • Стажування та досвід роботи для студентів;
  • Тісні партнерські відносини з роботодавцями;
  • Інноваційна система навчання;
  • Можливість отримати професійну та мовну кваліфікацію.

Напрямки навчання

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Логістика
6800 PLN
Управління
6500 PLN

Інженер
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Логістика
7100 PLN
Логістика - дуальне навчання
8900 PLN

Магістр
1,5-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Логістика
6500 PLN