KAMPUS STUDY

УНІВЕРСИТЕТ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ЗДОРОВ'Я

KAMPUS STUDY
УНІВЕРСИТЕТ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ЗДОРОВ'Я

Про Університет

Університет Інженерії та Здоров'я це висококваліфікований навчальний заклад, який готує фахівців у галузі сучасної косметології, дієтології та виробництва косметики.

Навчальна програма університету розрахована як на теоретичну підготовку студентів, так і на практичне навчання. В університеті є спеціалізовані кабінети та лабораторії естетичної косметології та візажу, біологічного відновлення, велнесу та SPA, апаратної косметології, подології, масажу та виробництва косметики.

Університет інженерії та здоров'я пропонує професійну освіту та можливість отримати широкі знання. Основною метою освітньої концепції, що реалізується на всіх факультетах, є надання випускникам відповідних знань, навичок та соціальних компетенцій, адаптованих до сучасних вимог ринку праці. Абітурієнти можуть здобути ступінь бакалавра, інженера та магістра в наступних напрямках:
харчова хімія, загальна хімія, косметична хімія, інженерія та промоція охорони здоров'я, дієтологія, косметологія, медсестринство.

Випускники Університету Інженерії та Здоров’я зможуть використовувати спеціалізоване обладнання під час косметичних процедур, призначати та підбирати відповідні косметичні засоби та виконувати різні види косметичних та фізіотерапевтичних процедур.

Вони зможуть працювати в медичних і освітніх установах, організувати групове та індивідуальне лікування відповідно до стану здоров'я пацієнтів. Також зможуть використовувати фармакологічні знання при виробництві косметики, впроваджувати та застосовувати системи контролю якості на виробництві, вміти оцінювати якість продукції фізико-хімічними та аналітичними методами, контролювати процеси в косметичній промисловості пов’язані з виробництвом відповідно до всіх законодавчих норм.

В університеті доступний офіс кар'єри, який допомагає студентам знайти роботу, а також бібліотека та читальний зал, де студенти можуть отримати доступ до різноманітних підручників і навчальних матеріалів.

Університет Інженерії та Здоров’я має у своєму розпорядженні косметологічний центр, у якому проводять спеціалізовану діагностику шкіри та процедури з косметології, педіатрії і ліфтингу, використовуючи спеціальне обладнання. Косметологічний центр також проводить дослідження конкретних косметичних продуктів, особливостей та впливу зовнішніх факторів шкіри людини та оцінює якість косметичних послуг.

Університет Інженерії та Здоров'я є учасником міжнародної програми обміну Еrasmus+.

Презентація про університет

Напрямки навчання

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр 1 рік навчання
За семестр 2,3 рік навчання
Охорона здоров'я
3200 PLN
3600 PLN
Медична допомога
4200 PLN
4500 PLN
Косметологія
3600 PLN
3800 PLN
Дієтологія
3600 PLN
3600 PLN

Інженер
3,5-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр 1 рік навчання
За семестр 2,3 рік навчання
Косметична хімія
3800 PLN
4000 PLN
Загальна хімія
3800 PLN
4000 PLN
Харчова хімія
3800 PLN
4000 PLN
Інженерія та промоція охорони здоров'я
3600 PLN
3600 PLN

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр 1 рік навчання
За семестр 2 рік навчання
Дієтологія
4000 PLN
4200 PLN
Косметологія
4800 PLN
5000 PLN
Косметична технологія
4600 PLN
4800 PLN