KAMPUS STUDY

WSB MERITO

Про Університет

Університету WSB Merito в Познані вже 29 років! Його історія почалася в 1994 році, коли були проведені перші заняття з фінансів та банківської справи.

З того часу університет розвивався та вдосконалювався протягом багатьох років. Сьогодні WSB Merito може похвалитися численними нагородами, престижними сертифікатами та золотими медалями, які відрізняють його від багатьох приватних університетів з усієї країни. Він пропонує всі види наукових ступенів, навчальні курси та програми МВА. Однак найбільше університет пишається тисячами своїх випускників, які досягли успіху на вимогливому ринку праці.
На сьогоднішній WSB Merito довірилися 450 000 студентів та випускників.

WSB Merito - це найбільша група приватних університетів у Польщі.

Протягом багатьох років WSB навчає, щоб показати, що можна поєднувати навчання з роботою та приватним життям. Незалежно від того, чи це вища освіта, аспірантура або навчання, університет працює відповідно до ідеї балансу між роботою та особистим життям.

Практичні знання, які передаються експертами, а також відкритість викладачів та адміністративного персоналу роблять навчання в Університеті WSB Merito часом набуття досвіду та незабутньою пригодою.

Ви знайдете університети WSB Merito в 11 містах Польщі: Бидгощ, Хожув, Гданськ, Гдиня, Ополе, Познань, Щецін, Торунь, Вроцлав, Варшава, Лодзь.

WSB Merito - університет, який фокусується на актуальних та конкретних речах, що мають значення для громади та оточення. Найважливішим для університету є студент та його потреби і він хоче дати можливість розвиватися тим, хто вирішив поєднувати роботу та навчання. WSB Merito незмінно орієнтується на практичність освіти та зручність організації навчання.
Позань, університет, wsb merito, poznan, uczelnia, университет

Рейтинги

Perspektywy
У 24-му національному рейтингу недержавних вищих навчальних закладів, опублікованому щомісячником "Perspektywy", Університет WSB Merito в Познані став університетом № 1 у своєму регіоні. Цей результат університет утримує вже 23 роки. Цього року він піднявся з 16 на 13 місце в рейтингу.

Найпопулярніший недержавний університет у Польщі
В інформації, опублікованій Міністерством освіти і науки про результати набору на 2022/2023 навчальний рік, Університет WSB Merito в Познані був визнаний найпопулярнішим недержавним університетом в Польщі серед абітурієнтів.

Успіх програми MBA
"Perspektywy" також щороку оцінюють навчання на магістерській програмі бізнес-адміністрування. У 2020 році програма Executive MBA посіла 7 місце в Польщі.

IACBE
Підтвердженням якості бізнес-навчання є акредитація Міжнародної ради з бізнес-освіти, яку WSB Merito отримали у 2014 році. У процесі акредитації комісія оцінювала, серед іншого, навчальні програми, інфраструктуру університету, академічну та професійну діяльність викладачів, зв'язки з бізнесом та іноземними університетами.

Акредитація АССА
Університет WSB Merito в Познані отримав акредитацію АССА для факультету фінансів та бухгалтерського обліку. Це великий престиж і можливість надавати освіту на найвищому рівні!

АССА розробила програму акредитації, за якою студентам окремих курсів або спеціалізацій зараховується частина їхньої кваліфікації на основі іспитів, складених під час навчання. В результаті студенти, які виконали формальні вимоги університету (обрали певну спеціалізацію, курс та/або склали необхідні предмети), отримають до 9 звільнень від складання іспитів АССА. В даний час 6 звільнень доступні для всіх студентів факультету фінансів та бухгалтерського обліку зі спеціалізацією корпоративні фінанси та податки у WSB Merito в Познані.

Навчання в університеті за програмою, акредитованою АССА - це шанс отримати диплом відомого університету, але, перш за все, розвинути комплексні знання в галузі: сучасного управління бізнесом, аудиту, управлінського обліку, фінансового обліку, управління ризиками, стратегічного планування, права та податків. Це найкращий вибір для тих, хто хоче керувати фінансами компанії. Знання в цій галузі стають в нагоді з першого дня роботи. Ті, хто має сертифікат АССА, отримують шанс стати справжніми лідерами у сфері фінансів! Сертифікат полегшує пошук роботи в Польщі та за кордоном, збільшує шанси на просування по службі та отримання керівних посад, а також фінансовий успіх.

Позань, університет, wsb merito, poznan, uczelnia, университет

Чому WSB Merito?

Університет впроваджує найсучасніші методи навчання:

 • На факультетах діють навчальні ради, до складу яких входять представники компаній та установ, пов'язаних з певною галуззю (наприклад, логістикою) - завдяки цьому університет має доступ до найновіших ринкових даних, може швидко реагувати або прогнозувати тенденції і на цій основі будувати навчальні програми;
 • WSB Merito робить акцент на практичному навчанні та інноваціях - заняття на спеціальностях логістики, ІТ та інженерії управління проводяться в сучасних аудиторіях, добре обладнаній інженерній лабораторії, комп'ютерних класах з використанням сучасного програмного забезпечення;
 • Сесія в університеті є безперервною - іспити та заліки не накопичуються в кінці семестру, вони проводяться протягом усього навчального року, що дозволяє систематично здобувати знання;
 • Знання та навички з багатьох предметів перевіряються за допомогою проектів у формі групової роботи та презентацій, що розвивають соціальні компетенції;
 • З окремих предметів однією з форм навчання є бізнес-симуляції спрямовані на перевірку навичок студента в умовах, що імітують ділову реальність;
 • Дні та години роботи підрозділів університету, таких як деканат, бібліотека, студентський відділ та відділ кар'єри та працевлаштування, узгоджені з розкладом студентів денної та заочної форм навчання, щоб усі необхідні питання можна було вирішити під час перерв у заняттях.
WSB Merito докладає максимум зусиль для того, щоб студенти бізнес-школи могли:

 • Поєднувати знання з різних галузей та використовувати їх у своїй роботі, обирати курс, який навчить вас застосовувати отримані знання на практиці
 • Познайомитися з експертами за допомогою акцент на нетворкінгу та обміні досвідом між студентами та викладачами
 • Контактувати з представниками ділового світу - під час лекцій ви дізнаєтеся всі ноу-хау та цікавих практичних прикладів своєї спеціальності
 • Знайти роботу завдяки підтримці Відділу кар'єри та працевлаштування, а також взяти участь у стажуваннях та працевлаштуванні в Польщі
 • Розвинути свої навички планування кар'єри, міжособистісного спілкування, виявлення та аналізу даних, координації проектів, а також критичного та творчого мислення
 • Впливати на пропозицію, навчальні програми та сервіс університету - WSB Merito відкритий до відгуків студентів та щороку проводить опитування рівня їх задоволеності і відстежує долю своїх випускників.

Напрямки навчання

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Адміністрація
3040 PLN
5900 PLN
Mаркетинг i продаж
3710 PLN
7200 PLN
Міжнародна торгівля
3350 PLN
6500 PLN
Національна безпека
3450 PLN
6700 PLN
Право у бізнесі
3555 PLN
6900 PLN
Туризм і рекреація
3350 PLN
6500 PLN
Управління
3450 PLN
6700 PLN
Фінанси та бухгалтерський облік
3360 PLN
7300 PLN

Інженер
3,5-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Логістика
3500 PLN
6800 PLN
Іформатика
4840 PLN
9400 PLN
Інженерія управління
3760 PLN
7300 PLN

Магістр, неподільна магістратура
5-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Дошкільна та шкільна педагогіка
2985 PLN
5800 PLN
Право
4170 PLN
8100 PLN
Психологія
4380 PLN
8500 PLN

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Адміністрація
3245 PLN
6300 PLN
Логістика
3450 PLN
6700 PLN
Психологія в бізнесі
3865 PLN
7500 PLN
Туризм і рекреація
3245 PLN
6300 PLN
Управління
3450 PLN
6700 PLN
Фінанси та бухгалтерський облік
3865 PLN
7500 PLN
Mаркетинг i продаж
3450 PLN
6700 PLN
Психологія в бізнесі
3665 PLN
7100 PLN

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За рік
Міжнародна торгівля - електронна комерція в міжнародних ринках
2200 €
Міжнародна торгівля - міжнародний бізнес
2200 €
Логістика - міжнародна експедиція
2600 €
Менеджмент - підприємництво
2200 €
Менеджмент - міжнародний бізнес
2200 €

Інженер
3,5-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За рік
Бізнес-інжиніринг - управління виробництвом
2600 €
Бізнес-інжиніринг - Управління якістю
2600 €
Інформатика - розробка мобільного програмного забезпечення
2950 €
Інформатика - віртуальна реальність та мультимедіа
2950 €

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За рік
Бізнес менеджмент - управління проектами
2500 €
Управління бізнесом - стратегічний менеджмент
2500 €