KAMPUS STUDY

УНІВЕРСИТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ

KAMPUS STUDY
УНІВЕРСИТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ

Про Університет

WIT є членом престижної асоціації провідних університетів і нагороджений сертифікатами та дипломами, що гарантують високий рівень освіти.

Університет інформаційних технологій та управління був заснований Польською академією наук.

Основною місією університету є підготовка висококваліфікованих кадрів у галузі інформаційних технологій. Навчальну програму викладають висококваліфіковані викладачі, в тому числі видатні вчені з Польської Академії Наук та PAN - Інституту Системних Досліджень.

Академія WIT у Варшаві пропонує студентам один з найсучасніших комп'ютерних центрів серед польських університетів. Мережа WIT є однією з найшвидших університетських мереж у Польщі. Кожна лабораторія підключена до магістральної мережі WIT за допомогою 2 х 10 Гб з'єднань. Користувачі мережі WIT вважають, що її можна використовувати як модель для ІТ-рішень для великих організацій.

Нагороди

Сертифікати, дипломи та нагороди підтверджують виконання стандартів навчання. Вони присуджуються на основі оцінки надійності навчальних закладів та послуг і демонструють якість навчального закладу.

Серед таких WIT може похвалитися:

 • Найвища якість Quality International
 • Університет Лідерів
 • Надійна школа

Партнери

Університет інформаційних технологій є організатором та учасником багатьох наукових конференцій і семінарів, проводить дослідження наукових розробок та сучасних інновацій в галузі інформаційних технологій та їх застосування в різних сферах людської діяльності.

WIT співпрацює з Інститутом системних досліджень Польської академії наук та іншими установами. В університеті також працюють викладачі з наступних національних університетів: Варшавського Університету, Варшавської Політехніки, Варшавського Університету Економіки та інших національних університетів.

Завдяки розвитку міжнародного співробітництва до читання лекцій запрошуються видатні професори з іноземних університетів. Співпраця з роботодавцями та практиками в конкретних галузях спеціалізації є дуже важливою в діяльності WIT.

Університет плідно співпрацює з вищими навчальними закладами інших країн, зокрема:

 • University of Ostrava, Institute for Research and Application of Fuzzy Modelling – Чехія,
 • Akademi University, Institute for Advanced Management System Research – Фінляндія
 • Ghent University, Computer Science Laboratory - Бельгія
 • Louisiana State University, Department of Computer Science - США
 • University of Idaho, Department of Geography - США
 • University of North Caroline, Department of Computer Science - США
 • Georgia State University, Department of Management - США
 • Slovak University of Technology, Department of Mathematics, Faculty of Civil Engineering – Словаччина
Варшава, університет, wit, warszawa, uczelnia, університет інформаційних технологій та управління

Erasmus+

У січні 2015 року Європейська Комісія нагородила ВІТ Європейсько Хартією Еразмус, що є необхідною умовою для участі в програмі Еразмус+. WIT бере участь у програмі Erasmus+ з 2021 по 2027 рік.

 • студенти бакалаврату (інженерія) та магістратури (денної та заочної форми навчання) мають можливість виїжджати за кордон в рамках свого навчання, щоб продовжити навчання в іноземному університеті на 3-12 місяців;
 • студенти та випускники мають можливість пройти професійне стажування в компанії чи установі від 2 до 12 місяців;
 • Студенти університету мають можливість брати участь у міжнародних проектах, до яких залучені їхні кафедри.
Варшава, університет, wit, warszawa, uczelnia, університет інформаційних технологій та управління

Cтудентські клуби

У WIT діє клуб абітурієнтів. Членами клубу є студенти та випускники. Діяльність клубу спрямована на створення максимально сприятливих умов для подальшого професійного розвитку студентів та випускників. Клуб організовує зустрічі, семінари та конференції, які сприяють інтеграції студентів та розвитку університету відповідно до потреб сучасної молоді, освіти та ринку праці.

Бюро академічної та кар'єрної підтримки SUKCES було створено в липні 2004 року з метою надання всебічної та професійної підтримки студентам і випускникам WIT для активного та свідомого входження на ринок праці та якнайшвидшого пошуку підходящої роботи. Метою "SUKCES" є зв'язок між університетами та ринком праці, де студенти та випускники можуть порівняти свої кар'єрні плани з реальним потенціалом ринку, а роботодавці можуть найняти кваліфікованих працівників.

В університеті також діє Студентський клуб підприємців, створений за підтримки Національного Банку Польщі та Міністерства Економіки. Метою клубу є розвиток підприємницької діяльності серед молоді. Членом клубу може стати будь-який студент або випускник університету. Тут вони можуть отримати консультації та поради експертів, відвідувати навчальні курси, а також отримати підтримку та допомогу в плануванні та веденні власного бізнесу.

Студентська Рада

Студентство представляє Студентська Рада, яка запрошує до співпраці всіх, хто бажає впливати на те, що відбувається в університеті.

Студентська рада організовує заходи, інформує студентів про події в житті університету та представляє їх на зустрічах з адміністрацією університету. Студенти беруть участь у різних національних та міжнародних спортивних змаганнях і отримують багато нагород та відзнак. Студенти, які отримують нагороди від імені університету, мають можливість отримати грошові призи та значні знижки на оплату за навчання.
Варшава, університет, wit, warszawa, uczelnia, університет інформаційних технологій та управління

Напрямки навчання

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр 1 рік навчання
За семестр 2 рік навчання
За семестр 3 рік навчання
Графіка
6000 PLN
6500 PLN
6500 PLN
Менеджмент
3000 PLN
3250 PLN
3250 PLN

Інженер
3,5-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр 1 рік навчання
За семестр 2 рік навчання
За семестр 3,4 рік навчання
Інформатика
4800 PLN
5200 PLN
5200 PLN
Комп'ютеризовані методи управління
4150 PLN
4550 PLN
4550 PLN

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр 1 рік навчання
За семестр 2 рік навчання
Графіка
5750 PLN
5750 PLN