KAMPUS STUDY

АКАДЕМІЯ БІЗНЕСУ

Про Університет

Вроцлавська Академія Бізнесу - це приватний університет з бізнес-профілем, який працює з 1997 року, а з 2014 року є частиною швидкозростаючої Групи Університетів Вістули. Пропозиція університету включає бакалаврські, інженерні, магістерські та післядипломні програми, в тому числі відому програму MBA, розроблену спільно з іноземними університетами та бізнес-партнерами.

Навчання яке знадобиться у майбутньому
План кожного факультету налаштований на систему “навчання через практику”, тому для студентів передбачені цікаві воркшопи та стажування, які складають близько 70% дидактичної програми. Стажування проходить у низці престижних компаній, а воркшопи в університеті проводяться під керівництвом досвідчених та обізнаних професіоналів галузі. Такий метод навчання дає навички які необхідні в бізнесі, такі як робота в команді, підприємництво, вирішення конфліктів, лідерство, ведення переговорів, прийняття рішень, кризовий менеджмент та іноземні мови.

Академія це місце, де наука зустрічається з бізнесом
Навчальний план був розроблений у співпраці між науковцями, бізнес-практиками та роботодавцями, тому Вроцлавська Академія Бізнесу пропонує інноваційні та цікаві заняття: вивчення конкретних ситуацій, управлінські тренінги, дидактичні екскурсії на підприємства, а також поїздки в інші міста та за кордон.

Навчання для бізнесу
Випускники Академії мають повну кваліфікацію для роботи на високих посадах у великих компаніях, а також чудово підготовлені для ведення власного бізнесу. Навчальні програми розроблені з урахуванням потреб і вимог роботодавців., тому випускники є відмінними кандидатами на різноманітні посади. Завдяки відданості та інноваціям, а також зусиллям, докладеним до навчання студентів, Академія випускає зразкових професіоналів, які мають навички та кваліфікацію найвищого рівня.

Практика
Використовуючи поради та досвід видатних бізнес-практиків, Вроцлавська Академія Бізнесу передає студентам знання та цінні уявлення про сучасну економіку. Навчання в Академії формує професійну особистість, тому студенти навчаються комунікативним навичкам, креативності, роботі в команді та управлінню командою, веденню переговорів, вирішенню конфліктів. Академія кидає виклик студентам у реальному світі бізнесу через стажування та практичні заняття розвиває їх на багатьох рівнях та розширюємо їхній досвід.

Міжнародний рівень
Завдяки членству Академії Бізнесу у програмі Erasmus студенти мають можливість проходити практику та стажування за кордоном. Поїздки повністю фінансуються Європейським Союзом. Академія розвиває програми обміну студентами та викладачами з різних європейських, азійських та американських університетів. Вивчення іноземних мов є на дуже високому рівні. На заняття з німецької та англійської мов Академія запрошує викладачів з-за кордону для постійного вдосконалення навичок студентів.

Найвищий рівень освіти
В команді Академії Бізнесу працюють чудові викладачі та досвідчені практики, які передають свої знання студентам. Вони застосовують індивідуальний підхід до кожної групи, а навчальна програма адаптована до рівня та потреб студентів. Академія практикує форму навчання, в якій студент є активним учасником, а не пасивним спостерігачем. Висока якість освіти обумовлена добре розробленою навчальною програмою, яка відповідає світовому рівню. Для того, щоб зробити процес навчання більш різноманітним і розвинути ряд компетенцій, Академія створює і використовує власні унікальні ігри-завдання, воркшопи, проекти.

Переваги будівлі Академії
 • Відмінне розташування
 • Повністю доступна для осіб з обмеженими можливостями
 • Сучасно обладнані аудиторії та мультимедійні комп'ютерні зали
 • Інноваційний лекційний та конференц-зал на понад 250 осіб
 • Спеціальна студентська зона - їдальня, бар з садом, кімнати самоврядування та наукових гуртків
 • Електронна бібліотека з читальним залом (електронні колекції книг і журналів з усього світу)
 • Парковка для студентів
 • Величезна зелена зона для відпочинку під час перерв
Мультимедійне обличчя Академії
 • Електронні пошти університету для всіх студентів
 • Віртуальний деканат (розклад занять, результати іспитів, реєстрація на іспити)
 • Е-індекс
 • Електронний студентський квиток
 • Сучасна платформа електронного навчання з навчальними матеріалами
 • Безкоштовний WiFi на всій території університету
 • Членство в Microsoft - студенти мають можливість використовувати ліцензію на обране програмне забезпечення Microsoft в освітніх цілях

Рейтинги

Міжнародна акредитація CEEMAN

У 2021 році Вроцлавська Академія Бізнесу отримала міжнародну акредитацію якості CEEMAN (IQA) - одну з найпрестижніших та найавторитетніших інституційних акредитацій у сфері управлінської освіти в Центральній Європі.

Асоціація встановлює міжнародні стандарти якості в освіті, підтримує процеси розвитку, інновації та креативність, а також принципи корпоративної соціальної відповідальності. Отримання акредитації є підтвердженням того, що Академія відповідає високим стандартам.

Безпосередньою перевагою отримання міжнародної акредитації є більше визнання на світовому ринку. Цінність диплома Вроцлавської академії бізнесу зростає в регіоні, країні та за кордоном, що збільшує шанси студентів на працевлаштування. Роботодавці, які залучають випускників акредитованих університетів, можуть розраховувати на те, що вони володіють не тільки теоретичними знаннями, а й високорозвиненими соціальними та управлінськими компетенціями, що дозволяють їм застосовувати ці знання в бізнес-середовищі.

Акредитовані сертифікати "Навчання з майбутнім”

У 2023 році Академія отримала сертифікати про акредитацію факультетів "Навчання з майбутнім 2022":
 • Туризм та рекреація
 • International МВА
 • Executive MBA
 • MBA Lean Management

Орли освіти

У 2021 році Академія Бізнесу отримали дві статуетки "Орли освіти 2021". - як переможці конкурсу "Орли освіти" та як переможці конкурсу "Золоті орли освіти".

Ця програма створена для того, щоб відзначити найкращі навчальні заклади з-поміж тих, що існують на ринку. Лідери галузі, які задають напрямок, зосереджуються на розвитку та підвищенні своєї кваліфікації, щоб відповідати потребам своїх студентів.

Напрямки навчання

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Менеджмент
750 €
1400 €
Продажі та маркетинг
750 €
1400 €
Цифрові комунікації та медіа
750 €
1400 €
Фінанси та бухгалтерський облік
750 €
1400 €
Логістика
750 €
1400 €
Туризм та рекреація
750 €
1400 €

Інженер
3,5-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Інформатика
900 €
1700 €
Логістика
750 €
1400 €

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Менеджмент
750 €
1400 €
Туризм та рекреація
750 €
1400 €

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За семестр
За рік
Менеджмент
1300 €
2400 €

Інженер
3,5-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За семестр
За рік
Інформатика
1400 €
2600 €

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Менеджмент
1350 €
2500 €