KAMPUS STUDY

АКАДЕМІЯ ФІНАНСІВ ТА БІЗНЕСУ VISTULA

Про Університет

Академія фінансів та бізнесу Vistula у Варшаві - це університет, де ви знайдете атмосферу відкритості, довіри та партнерства, розкриєте свої здібності та визначитеся з кар'єрними планами. Ви навчитеся критичному мисленню та відповідальному лідерству.

AФіБ Vistula є одним з найстаріших недержавних університетів, що діють у Польщі. Він був заснований у 1992 році під назвою Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości. Свого нинішнього статусу вона досягла завдяки динамічному розвитку та злиттю з іншими недержавними вищими навчальними закладами. З 2019 року її дочірньою компанією є Академія ім. Александра Ґейштора в Пултуську.

Vistula знаходиться в авангарді найкращих приватних університетів Польщі. У престижному рейтингу недержавних вищих навчальних закладів Perspektywy 2023 вона посідає 5 місце. Ще однією причиною є перше місце серед недержавних університетів та шосте місце серед усіх польських університетів у категорії "Випускник на ринку праці 2022". Це чудовий результат, який доводить, що випускники університету дуже добре почуваються на ринку праці та дуже добре заробляють.

Академія фінансів та бізнесу Vistula є одним з небагатьох університетів у Польщі, що має повний спектр акредитації АССА, а спеціалізація "Управління проектами в організації" на факультеті менеджменту акредитована Глобальним центром акредитації PMI для освітніх програм з управління проектами (GAC).

Програми "Фінанси і бухгалтерський облік" та "Менеджмент", що реалізуються у Вістулі, акредитовані CIMA (Chartered Institute of Management Accountants - Привілейований інститут управлінських бухгалтерів). Ця акредитація підтверджує, що студенти отримують в процесі навчання компетенції, які визнані у всьому світі як найбільш затребувані та сучасні в галузі фінансів та менеджменту. Завдяки акредитації студенти можуть скористатися звільненням від складання іспиту CIMA. Вони також мають доступ до стипендій. CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) - провідна і найбільша міжнародна організація професіоналів у галузі управлінського обліку. Професіонали з дипломом CIMA працюють в самому серці бізнесу. CIMA тісно співпрацює з роботодавцями, постійно оновлюючи свої навчальні програми, щоб залишатися першим вибором при підборі керівників підприємств з фінансовою освітою.

Всі факультети викладаються польською та англійською мовами.

Факультет бізнесу та міжнародних відносин має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA - одну з найпрестижніших і найавторитетніших міжнародних акредитацій в галузі управлінської освіти. Акредитація підтверджує, що Vistula відповідає вимогам ефективного функціонування, високої якості освіти та досліджень. Завдяки акредитації CEEMAN IQA цінність диплома Університету Вісла зростає в Польщі та за кордоном. Студенти мають більше шансів на працевлаштування, а випускники можуть бути впевнені, що їхні знання та високорозвинені соціальні та управлінські компетенції будуть оцінені в бізнес-середовищі.

Університет Vistula стежить за розвитком Big Data, штучного інтелекту та робототехніки. Особливий інтерес він проявляє до Азії та Китаю, в стінах школи працює конфуціанський клас. Школа також тісно співпрацює з Польською асоціацією Організації Об'єднаних Націй (UNAP). Це можливість для студентів Вістули здобути нові навички. Вони можуть брати участь в ініціативах, тісно пов'язаних з діяльністю ООН у Польщі.

Ви насолоджуватиметеся унікальною атмосферою сучасного кампусу Вістули у Варшаві. Ви будете розвивати свій індивідуальний потенціал з самого початку, користуючись унікальною програмою наставництва та привабливими стипендіями. Видатні студенти-фінансисти та студенти-бухгалтери можуть взяти участь у стипендіальній програмі KPMG у Польщі. Проект пов'язаний з можливістю розпочати роботу в компанії, яка є частиною глобальної організації незалежних аудиторських та консалтингових фірм.

У Вістулі ви отримаєте підтримку, яка допоможе вам легше інтегруватися в університетське середовище та розправити крила. Ви навчитеся керувати своїм індивідуальним потенціалом та планувати свій професійний розвиток. За допомогою Офісу кар'єри та платформи E-Career ви налагодите свої перші контакти з бізнесом, а ваші компетенції зміцняться. Ви отримаєте доступ до оплачуваних і неоплачуваних стажувань та практик у компаніях з різних галузей, в тому числі в рамках програм ЄС. Двічі на рік ви зможете взяти участь у робочих ярмарках.

Під час навчання ви можете отримати міжнародно визнані сертифікати та ліцензії, скористатися програмами обміну студентами та поглибити свої інтереси в студентських клубах і товариствах.
У Вищій школі фінансів і бізнесу у Варшаві ви отримаєте диплом визнаного на ринку університету, який відкриє вам глобальні можливості та підготує до міжнародної кар'єри.

Місія Акадамія Фінансів та Бізнесу Вістула

Місія Акадамеї фінансів і бізнесу Вістула полягає в тому, щоб якнайкраще підготувати своїх випускників до майбутньої кар'єри, постійно модернізуючи технології навчання та адаптуючи програму до мінливого світу.

Vistula в числах

 • 66 000
  Випускників
 • 4
  Університетів в групі Університетів Вітула
 • 100+
  Країн, з яких приїжджають студенти та викладачі
 • 300
  Компаній, які співпрацюють з Університетом Вітула
Vistula в числах
 • 66 000
  Випускників
 • 4
  Університетів в групі Університетів Вітула
 • 100+
  Країн, з яких приїжджають студенти та викладачі
 • 300
  Компаній, які співпрацюють з Університетом Вітула

Презентація про університет

Рейтинги та акредитації

CIMA

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) - провідна і найбільша міжнародна організація професіоналів у сфері управлінського обліку. Вона готує фінансистів світового рівня. Фахівці з управлінського обліку визначають курс глобального бізнесу.

Акредитація CEEMAN IQA

Це одна з найпрестижніших і найавторитетніших міжнародних акредитацій у сфері управлінської освіти. Її отримання підтверджує дотримання високих стандартів з точки зору ефективної діяльності, високої якості освіти та досліджень, а також хорошого рівня дидактики.

Завдяки акредитації CEEMAN IQA цінність диплома університету Вістула зростає в Польщі та за кордоном.

Perspektywy

Вістула знаходиться в авангарді найкращих недержавних університетів Польщі.

У рейтингу Perspektywy 2022 вона посідає 5 місце. Також Vistula посідає 1 місце серед недержавних ВНЗ та 6 місце серед усіх польських ВНЗ у категорії "Випускник на ринку праці". Vistula є лідером у сфері інтернаціоналізації.

Співпраця з бізнесом

Навчальні програми Вістули розробляються спільно з роботодавцями та розглядаються соціальною та діловою радою. Університет співпрацює з багатьма компаніями-лідерами ринку, в тому числі з KPMG в Польщі.

Це дозволяє студентам поглибити свої знання, отримати кваліфікацію та розпочати блискучу кар'єру.

АССА

Vistula - один з небагатьох університетів у Польщі, що має повну акредитацію АССА.

Випускники факультетів фінансів та бухгалтерського обліку у Варшаві мають можливість звільнитися від усіх іспитів АССА на рівні "Fundamentals" та швидше отримати міжнародно визнану професійну кваліфікацію АССА.

PMI GAC

Спеціалізація бакалаврської програми "Управління проектами в організаціях" має цінну акредитацію PMI GAC. Випускники цієї спеціальності можуть бути впевнені, що вони володіють знаннями та навичками, необхідними для професійного успіху.

Акредитація Євростату

Vistula отримала акредитацію Євростату, Європейського статистичного управління, і була включена до елітного списку визнаних дослідницьких підрозділів. Це право співробітникам Вістули подавати заявки на доступ до конфіденційних даних Євростату і використовувати їх у своїх дослідженнях.

HR Excellence in Research

Вістула належить до елітної групи установ, які мають право використовувати назву та логотип HR Excellence in Research. Це знак якості, що свідчить про застосування найвищих стандартів у наукових дослідженнях та працевлаштуванні наукового персоналу.

Університети-партнери та подвійний диплом

 • Університет Фінансів і Бізнесу Vistula співпрацює з більш ніж 40 іноземними університетами в рамках обміну викладачами та студентами, спільних програм і проектів, наукових досліджень, обміну досвідом та публікаціями. Особливе місце займає Centria University of Applied Sciences у Фінляндії. Завдяки угоді з ним про подвійний диплом студенти бакалаврських програм "Менеджмент" та "Інформатика" можуть навчатися протягом двох семестрів в університеті-партнері і, як результат, отримати диплом бакалавра обох закладів.

 • Важливим партнером є також London South Bank University (LSBU). Це дозволяє навчатися на польсько-британській програмі подвійного диплому в галузі менеджменту в Академії Фінансів і Бізнесу Вістула. Навчання проводиться на першому та другому рівнях. Програма має дозвіл Лондонського університету на підтримку однакового стандарту та якості освіти. LSBU - це динамічний, міжнародний університет з великими амбіціями. Він входить до п'ятірки найбільших університетів Лондона. В даний час в ньому навчається 18 000 студентів з більш ніж 130 країн світу.

 • Vistula також співпрацює з Hilbert College в Гамбурзі, штат Нью-Йорк. Студенти спеціальності "Менеджмент" - бакалавр, можуть навчатися протягом року за кордоном. Вартість не перевищує 22 000 доларів США на рік. У цю суму входить плата за навчання, проживання та харчування. В рамках співпраці між двома установами студенти Вістули мають доступ до стажування та працевлаштування. Вони також отримують підготовку до подальшого навчання в США.

Erasmus+

Vistula дає можливість студентам скористатися з програми Erasmus+.

Це програма Європейського Союзу з освіти, навчання, молоді та спорту на період 2021-2027 рр.
Її загальний бюджет становить понад 28 мільярдів євро. У програмі Erasmus+ беруть участь 27 країн-членів Європейського Союзу а також інші, що не належать до ЄС: Республіка Північна Македонія, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Туреччина, Сербія, Велика Британія.

Erasmus+ надає можливість мобільності студентів на навчання до інших країн програми на період від 3 до 12 місяців, проходження практики в інші країни програми на термін від 2 до 12 місяців, а також мобільність випускників для проходження практики/стажування в інших країнах програми на період від 2 до 12 місяців.

Чому варто навчатися у Вістулі?

Привабливі напрямки навчання

В Академії Фінансів і Бізнесу Вістула ви отримаєте освіту, яка користується попитом на ринку. Ретельно відібрані факультети та спеціалізації постійно адаптуються до економічної ситуації та потреб ринку.

Подвійний диплом від Centria University

Студенти бакалаврських програм з менеджменту та комп'ютерних наук можуть навчатися протягом двох семестрів в Університеті прикладних наук Centria у Фінляндії і, в результаті, отримати диплом бакалавра обох навчальних закладів.

Стипендіальна програма KPMG у Польщі

В рамках співпраці Вістули з KPMG у Польщі компанія пропонує стипендії для видатних студентів. Програма пов'язана з можливістю розпочати роботу в KPMG у Польщі.

Видатні, авторитетні і практичні викладачі

Позицію і престиж університету Vistula будують його викладачі. Це перевірені і видатні науковці та досвідчені експерти. Висока кваліфікація викладачів Вістули відображається на науковому рівні університету та якості освіти.

Міжнародна атмосфера

Студенти та викладачі приїжджають зі 100 країн світу, а всі прогами викладаються англійською мовою. Навчаючись у Варшаві в багатонаціональному та мультикультурному середовищі, ви набудете впевненості в собі і будете готові до міжнародної кар'єри.

Насичене студентське життя

Vistula - це мультикультурний університет. Під час навчання ви познайомитеся з людьми з усього світу. Ви можете долучитися до діяльності навчальних груп та клубів, а також до студентського самоврядування. Ви зможете реалізувати свої захоплення та отримати досвід, який окупиться в майбутньому.

Конфуціанський клас

У конфуціанському класі ви дізнаєтеся про китайську культуру та вивчите мандаринський діалект китайської мови. Ви підготуєтеся до офіційного іспиту HSK та отримаєте безліч можливостей для подорожей до Піднебесної та навчання в китайських університетах.

Відмінні умови навчання

Сучасний кампус Вістули розташований у варшавському районі Урсинув, поруч зі станцією метро. Об'єкт має гарне сполучення та пристосований для людей з обмеженими можливостями. Університет пропонує фінансову підтримку тим, хто її потребує.

Напрямки навчання

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Логістика
875 €
1650 €
Економіка
775 €
1450 €
Фінанси та бухгалтерський облік з акредитацією АССА
875 €
1650 €
Менеджмент
875 €
1650 €
Міжнародні відносини
775 €
1450 €
Журналістика
700 €
1300 €
Графіка
925 €
1750 €
Бізнес-аналітика
775 €
1450 €
Туризм та рекреація
925 €
1300 €

Інженер
4-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Інформатика
1050 €
2000 €
Архітектура
925 €
1750 €

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За семестр
За рік
Фінанси та бухгалтерський облік з акредитацією АССА
875 €
1650 €
Менеджмент
875 €
1650 €

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За семестр
За рік
Логістика
1450 €
2700 €
Економіка
1350 €
2500 €
Фінанси та бухгалтерський облік з акредитацією АССА
1450 €
2700 €
Менеджмент
1450 €
2700 €
Управління проектами з акредитацією PMI GAC
1450 €
2700 €
Міжнародні відносини
1350 €
2500 €
Журналістика
1350 €
2500 €
Філологія
1100 €
2000 €
Графіка
1350 €
2500 €
Бізнес-аналітика
1350 €
2500 €
Туризм та рекреація
1350 €
2500 €

Інженер
4-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За семестр
За рік
Інформатика
1450 €
2700 €
Архітектура
1600 €
3000 €
Штучний інтелект
1450 €
2700 €
Кібербезпека
1450 €
2700 €

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За семестр
За рік
Фінанси та бухгалтерський облік з акредитацією АССА
1450 €
2700 €
Менеджмент
1450 €
2700 €
Міжнародні відносини
1350 €
2500 €
Філологія
1100 €
2000 €
Енергетичний менеджмент
1450 €
2700 €
Туризм і рекреація
2000 €
1100 €

Магістр, інженер
1,5-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За семестр
За рік
Інформатика
1350 €
2500 €