KAMPUS STUDY

УНІВЕРСИТЕТ SWPS

Про Університет

Університет гуманітарних і соціальних наук (SWPS), заснований у 1996 році, є найбільшим приватним університетом в Польщі.

В університеті навчається понад 15 000 студентів на 20 факультетах. Відмінний і досвідчений викладацький склад є однією з сильних сторін університету. Наразі в SWPS працюють 79 професорів, 59 доцентів та 197 докторів наук.

Викладання відбувається в сучасних аудиторіях, лабораторіях і комп'ютерних класах з постійним доступом до Інтернету. Університет має бібліотеку, укомплектовану різноманітною літературою та навчальними матеріалами.

SWPS тісно співпрацює з університетами Китаю, В'єтнаму та Південної Кореї. Крім того, студенти можуть провести один або два семестри в коледжі Сент-Роуз (США). Школа має угоди зі 140 країнами світу про міжнародний студентський досвід та освітній обмін. SWPS користується великою повагою серед науковців у всьому світі і входить до числа найкращих вищих навчальних закладів країни.

Рейтинги


Польська Акредитаційна Комісія

Польська акредитаційна комісія, яка здійснює нагляд за освітнім процесом у Польщі, неодноразово оцінювала університет SWPS з точки зору їхніх навчальних програм, рівня викладацького складу, інфраструктури та підтримки студентів на всіх етапах навчання.

Найвищі оцінки отримали програма "Культурологія", програма "Психологія" у Варшаві та програма "Психологія" у Вроцлаві. Комісія також відзначила високий рівень викладання філології у Варшаві, психології в Сопоті, психології в Катовіце, психології та дизайну в Познані.

Національні рейтинги

Про якість навчання свідчать також високі позиції у загальнонаціональних рейтингах.

Згідно з рейтингом вищих навчальних закладів щомісячного журналу "Perspektywy", SWPS є одним з провідних недержавних вищих навчальних закладів Польщі, а також - разом з Варшавським університетом - одним з двох найкращих університетів, що пропонують навчання в галузі психології.

Разом з Варшавським університетом та Ягеллонським університетом у Кракові SWPS входить до числа найбільш рейтингових центрів підготовки юристів у країні. Також університет входить до числа найкращих університетів з англійської філології та журналістики.

Визнання за кордоном

SWPS з'явився в Шанхайському глобальному рейтингу університетів, який показує досягнення в конкретних академічних дисциплінах. У галузі психології SWPS увійшов до третьої сотні і займає найвищі показники серед польських університетів.

Втретє університет SWPS з'являється в престижному міжнародному рейтингу молодих університетів - Times Higher Education Young University Ranking. Cеред З 605 оцінюваних університетів, які функціонують не більше 50 років, SWPS посів місце між 351-м і 400-м, що дало друге місце в Польщі. Варто зазначити, що SWPS є першим польським університетом, який з'явився в цьому рейтингу.

Вперше Університет SWPS увійшов до списку лідерів вищої освіти для країн Європи та Центральної Азії, що розвиваються, посівши 161 місце з 450 шкіл, кваліфікованих для рейтингу QS EECA University Rankings 2022.

SWPS також є серед лідерів у категорії "Психіатрія/психологія" рейтингу U.S. News Global Universities Rankings і посів 308 місце - найкращий результат серед усіх університетів Польщі.

Міжнародна співпраця

Контакти SWPS з іноземними установами сприяють обміну науковим та викладацьким досвідом, знайомству з новими середовищами та вдосконаленню практичних мовних навичок. Домовленості SWPS включають академічні обміни студентами та викладачами, проведення спільних навчальних програм та дослідницьких проектів, організацію міжнародних конференцій.

SWPS знає, наскільки важливим є набуття досвіду в міжнародному та мультикультурному середовищі, саме тому допомагає студентам підвищувати кваліфікацію за кордоном. Програми міжнародних обмінів дають можливість пройти частину навчання в університеті-партнері, пройти науково-дослідницьке та викладацьке стажування, а також практику.

SWPS підписали угоди з університетами по всьому світу, що дозволяє студентам виїжджати на стипендії в такі країни, як: Франція, Бельгія, Іспанія, Норвегія, а також Китай, Канада, США, Південна Корея, Ізраїль та Індонезія.

Кампус

Головний корпус Університету SWPS ідеально вписується в архітектуру та унікальну атмосферу Праги Полюднє - мистецького, модного, зеленого району Варшави. Колишній завод з виробництва розподільчої апаратури тепер служить студентам і дослідникам як сучасний, представницький кампус з великою автостоянкою і зоною відпочинку.

Мультимедійні навчальні аудиторії

Варшавський комплекс може похвалитися понад 70 навчальними аудиторіями, лекційними залами, оснащеними сучасним мультимедійним обладнанням, конференц-залами з комплектами для проведення відеоконференцій, а також сучасними комп'ютерними лабораторіями.

Дослідницькі лабораторії

Студенти та дослідники мають у своєму розпорядженні дослідницькі лабораторії, оснащені сучасним обладнанням для психофізіологічних досліджень, в тому числі трекером для вивчення рухів очей, електроенцефалографом для вимірювання мозкових хвиль, гальванометром для перевірки реакції шкіри, електроміографічним обладнанням для вимірювання електричної активності м'язів та підсилювачами ЕЕГ для вимірювання біоелектричної активності мозку.

Майстерня усного перекладу

Професійна студія усного перекладу має 5 перекладацьких кабін. 10 кабін, оснащених висококласним обладнанням Bosch, дозволяють повністю відтворити реальні умови роботи перекладачів на конференціях.

Студія радіо і телебачення

В університеті є повністю обладнана радіо- і телестудія, де студенти проходять майстер-класи.
Там вони вчаться постановці голосу, роботі з суфлером, проведенню інтерв'ю та багатьом іншим цінним навичкам, пов'язаним з роботою в радіо- та телевізійних редакціях.

Сучасна бібліотека

Студенти мають у своєму розпорядженні комп'ютеризовану бібліотеку з понад 88 000 томів, більше десятка електронних баз даних, велику відеотеку та мультимедійний читальний зал. Культурологи будуть у захваті від вражаючої книжкової колекції зі сходознавства, що налічує понад 18 000 книг і журналів.

Ресторани та студентська зона

На території кампусу є два ресторани, де можна смачно пообідати, посидіти за кавою, відпочити між лекціями, обговорити спільні проекти та підготуватися до занять. На різних поверхах будівлі є невеликі буфети, що пропонують легкі закуски та напої, а також лаунж-зони зі зручними кріслами.

Ті, кому потрібно попрацювати над своїми університетськими проектами в тиші і спокої, можуть скористатися нещодавно відкритою студентською зоною. Там ви знайдете численні зручності, такі як регульовані по висоті сидіння і столи або дошки для розклеювання проектів.

Парковка

Студенти університету можуть залишити свій автомобіль на автостоянці перед будівлею університету.

Переваги навчання в SWPS


Сучасні напрямки навчання

Університет SWPS пропонує широкий спектр дисциплін, включаючи психологію, культурологію, лінгвістику, журналістику, право, бізнес і дизайн, а також комп'ютерні науки та нові технології.

Як і на початку історії університету, психологія є дуже важливою складовою освіти. Адже пізнання людей та розуміння механізмів їхньої поведінки є ключовим у кожній професії. Щоб нові технології приносили користь людям, необхідно враховувати досягнення гуманітарних і соціальних наук і навпаки. Саме тому університет поступово розширює свою освітню пропозицію, додаючи нові програми, які поєднують знання з різних дисциплін.

Підготовка до виходу на ринок праці

SWPS надає студентам комплексну освіту, яка готує їх до безперешкодного виходу на ринок праці та подальшого професійного розвитку. Університет систематично модифікує навчальні програми, щоб студенти були готові до мінливих вимог майбутніх роботодавців і могли використовувати набуті знання та компетенції в нових професіях. SWPS навчає проектній роботі, яка вимагає навичок побудови команди, стратегічного планування, комплексного мислення та ефективної співпраці.

SWPS пропонує комплексну освіту, яка дозволяє студентам безперешкодно вийти на ринок праці та розвивати свої професійні компетенції. SWPS систематично змінює навчальну програму, щоб студенти могли адаптуватися до мінливих вимог майбутніх роботодавців і використовувати набуті знання та компетенції в нових професіях. Університет навчає проектній роботі, яка вимагає навичок побудови команди, стратегічного планування, цілісного мислення та ефективної співпраці.

Співпраця з бізнес-спільнотою

SWPS розробляє свою навчальну програму у співпраці та постійних консультаціях з представниками бізнесу. Завдяки угодам з відомими на ринку компаніями, студенти можуть брати участь у семінарах з досвідченими професіоналами галузі, а також мають можливість проходити стажування та практичні заняття у визнаних установах.

Професійний розвиток студентів

SWPS підтримує студентів на всіх етапах їхнього професійного розвитку - від планування кар'єри до подачі заявок на конкретні посади та розвитку компетенцій, актуальних на ринку праці.

Університетський офіс кар'єри надає місця для проходження практики та стажування, консультує з питань кар'єри та організовує зустрічі та семінари з роботодавцями, надаючи всебічну підтримку у цій сфері.

Оптимальні умови для навчання та розвитку

SWPS визнає, що сталий розвиток також вимагає відповідного середовища, і систематично оновлює свою інфраструктуру. Студенти мають вільний доступ до комфортних залів та аудиторій, лабораторій зі спеціалізованим обладнанням для психологічних досліджень та комп'ютерного класу з найновішим програмним забезпеченням.

Можливість практики

Викладацький склад Університету налічує близько 2 000 викладачів, багато з яких мають багатий практичний досвід, включаючи юристів та штатних юрисконсультів найбільших юридичних фірм країни, журналістів та ведучих найбільших медіа-організацій, підприємців та топ-менеджерів, коучів та сертифікованих психотерапевтів, архітекторів та дизайнерів. Заняття з представниками кожного сектору дають можливість студентам дізнатися секрети їхньої професії, побачити реальні приклади з життя та розвинути навички, які допоможуть їм на ринку праці.

Напрямки навчання

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Журналістика та соціальні комунікації
11 850 PLN
Англійська філологія
11 850 PLN
Англійська філологія з розширеною китайською мовою
13 000 PLN
Англійська філологія з розширеною іспанською мовою
13 000 PLN
Англійська філологія з розширеною японською мови
13 000 PLN
Англійська філологія з розширеною корейською мовою
13 000 PLN
Англійська філологія з розширеною німецькою мовою
13 000 PLN
Норвезька філологія
11 300 PLN
Норвезька філологія з розширеною англійською мовою
13 000 PLN
Шведська філологія
11 300 PLN
Шведська філологія з розширеною англійською мовою
13 000 PLN
Іберійські студії
11 300 PLN
Іберійські студії з розширеною англійською мовою
13 000 PLN
Інформатика
13 700 PLN
Сучасна культура
12 450 PLN
Право в бізнесі
11 850 PLN
Психологія
13 100 PLN
Азійські студії. Китай та Східна Азія з китайською, корейською або японською мовою
13 000 PLN
Управління та лідерство
12 450 PLN
Суспільне життя
11 850 PLN

Магістр, неподільна магістратура
5-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Право
12 450 PLN
Психологія
13 100 PLN

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Англійська філологія
11 850 PLN
Психологія
13 100 PLN

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За рік
Психологія
6100 €
Управління та лідерство
5150 €