KAMPUS STUDY

МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЛОГІСТИКИ І ТРАНСПОРТУ

KAMPUS STUDY
МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛОГІСТИКИ І ТРАНСПОРТУ

Про Університет

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві заснований у 2001 році.

Створення Університету було спричинене відсутністю в Польщі ВНЗ, які навчають спеціалістів за напрямками підготовки логіст-експедитор, в той час, як економіка Польщі гостро потребує таких фахівців. При створенні Міжнародного Університету Логістики та Транспорту була сформульована місія ВНЗ – «навчання менеджерів, підготованих до управління сучасними логістичними процесами, готових до праці в умовах всеосяжної інтеграції об’єднаної Європи».

З точки зору Університету, основним фактором успішної реалізації цієї мети є створення відповідної програми навчання, запрошення найкращих викладачів, а також тісне співробітництво з іншими організаціями та підприємствами. Завдяки співпраці зі стратегічним партнером університету – групою ESIDEC, програма навчання університету гарантує отримання знань та навичок європейського рівня в галузі логістики, транспорту та експедиції. Міжнародний профіль ВНЗ, численні партнери зі сфери логістики, транспорту та експедиції, дають змогу реалізувати принцип «відкритого навчання», запрошуючи до проведення лекцій провідних польських та іноземних спеціалістів, а також організовуючи додаткові спеціалізовані курси. Все це доповнює процес теоретичної освіти, дозволяє студентам розширювати горизонт своїх знань і порівняти своє бачення майбутньої професії з реальністю.

ВНЗ має однофакультетну структуру (Факультет логістики і транспорту), на якому пропонується широкий вибір спеціальностей. Щорічний набір на всі спеціальності всіх форм навчання складає понад 1000 студентів.

Випускники ВНЗ отримують два дипломи – польський та французький (ESIDEC, м. Метц). Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві, є єдиним недержавним університетом і одним з небагатьох в Польщі, що пропонує навчання на рівні магістра за спеціальністю «Логістика». Випускники з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр мають можливість продовжити навчання в м. Метц.

Міжнародний Університет Логістики і Транспорту у Вроцлаві спрямовує свою діяльність на розвиток міжнародної освіти, наукових досліджень і співпраці з соціально-економічним середовищем. Можливість отримати міжнародний та міжкультурний досвід є невід'ємною частиною освітнього процесу, метою якого є адаптація до вимог, що динамічно змінюються на місцевому, національному, міжнародному і глобальному ринку праці.

Співпраця з закордонними університетами та інституціями носить багатогранний характер і стосується однаково, як освітньої діяльності для підтримки мобільності та розвитку спільних освітніх програм, так і сфери наукових досліджень.

Міжнародне співробітництво Міжнародного Університету Логістики та Транспорту у Вроцлаві відбувається за двосторонніми угодами, укладеними з багатьма закордонними університетами з усього світу, у тому числі з Франції, Німеччини, Великобританії, Чехії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, США, Китаю, України, Болгарії. Зараз MWSLiT співпрацює з більш ніж 40 університетами та партнерськими установами, що діють на освітньому, науковому та дослідницьких рівнях.

Рейтинги університету

Акредитація CILT

CILT зосереджує у своїх кругах понад три тисячі членів з понад 100 країн - головних практиків логістики і транспорту. До елітної групи членів CILT вступив Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві, як єдиний вищий навчальний заклад в Польщі, що свідчить про відповідність найвищим критеріям акредитації CILT. Таким чином він опинився в елітній групі університетів та інститутів серед таких як Oxford Brookes University, Cardiff University та London Institute of Shipping and Trade.

MWSLiT у Вроцлаві є єдиним вищим навчальним закладом в Центральній і Східній Європі, який був акредитований Британським інститутом логістики у напрямку Логістика – І ступеня бакалаврату у 2012-2017 г, і магістратури в 2012-2017 р.

У 2022 році Університет знову отримав продовження акредитації CILT для навчання магістрів і програма була продовжена до 2027 року. Нагорода підтверджує високі стандарти навчання та постійне підвищення рівня освіти в Університеті.

Приналежність MWSLiT до елітного клубу європейських вищих навчальних закладів логістики і транспорту дає студентам гарантію широких перспектив професійної кар’єри в логістичній галузі. Сертифікат, що підтверджує дійсність диплома про закінчення навчання, широко визнається серед найважливіших логістичних компаній світу. Випускник MWSLiT може розраховувати на працевлаштування у найкращих роботодавців логістичної галузі у всьому світі. Вже сьогодні під час співбесіди при прийомі на роботу, випускників логістичний вищих навчальних закладів запитують про додаткові кваліфікації, які підтверджені міжнародним сертифікатом CILT. Випускники з сертифікатом CILT володіють навичками управління та здатністю реалізовувати логістичні проекти.

На що можуть розраховувати студенти?

  • Навчання в ВУЗі, що являється єдиним університетом Центральної та Східної Європи, який акредитований Chartered Institute and of Logistics (UK)
  • Престижний сертифікат CILT (Великобританія), який розпізнаваний серед менеджерів логістики в Європі та у світі
  • Доступ до бази знань CILT (Великобританія), в якому знаходиться понад 37.000 спеціалізованих позицій, пов'язаних з логістикою та транспортом
  • Можливість стати учасником цієї найстарішої та найбільшої логістичної асоціації в Європі

Perspektywy

MWSLiT у Вроцлаві регулярно отримує звання найкращого логістичного університету, згідно з рейтингом приватних університетів – «Perspektywy».

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві отримав дуже високі оцінки за міжнародність, кваліфікований персонал та економічну стабільність випускників.
Рейтинг «Perspektywy» - один із найважливіших та найавторитетніших освітніх рейтингів у Польщі.
Він враховує різні аспекти університетів, у тому числі різноманітність освітніх пропозицій, багатокультурність академічної спільноти, проведення наукових досліджень.

Отримання високого місця в такому престижному рейтингу у 2019-2021 р. підтверджує, що MWSLiT у Вроцлаві підтримує стандарти викладання відповідно до останніх тенденцій на ринку праці.

Рейтинг Premium Brand

Рейтинг приватних вищих навчальних закладів Premium Brand визначає університети з найкращою репутацією.

Опитування охоплює державні та приватні вищі навчальні заклади. Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві посів 3 –тє місце, завдяки чому університет було названо університетом високої репутації Premium Brand. Суб'єкти опитування відзначили університет як престижний вищий навчальний заклад і який залюбки порекомендували б своїм близьким та знайомим. Також був оцінений вклад університету в ангажування в роботу зі студентами і цим самим MWSLiT зайняв 2-ге місце в категорії Професійні Перспективи, адже по закінченню цього університету можна знайти перспективну працю – так зазначило 88% опитаних.

Університет Лідерів

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві в черговий раз був відзначений сертифікатом "Університет лідерів". Це вже тринадцятий раз, коли MWSLiT у Вроцлаві потрапив до числа найкращих університетів країни, отримавши таким чином звання Лідер серед Лідерів.

Сертифікат "Університет лідерів" отримують навчальні заклади, які виділяються на ринку своєю діяльністю, спрямованою на виховання соціальних лідерів, розбудову громадянського суспільства, формування у студентів креативності, винахідливості та інноваційного мислення.

Присудження вищезазначеної нагороди підтверджує, що завдяки сучасній, практичній освіті навчання в MWSLiT у Вроцлаві розвиває здатність формувати лідерські компетенції, яких очікують від логістів на сучасному ринку праці. Це також свідчить про значний розвиток університету та його позицію серед установ вищої освіти.

Надійний навчальний заклад

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві в черговий раз отримав сертифікат "Надійний навчальний заклад", виданий Академічним інформаційним центром. Університет є лауреатом сертифіката "Надійний навчальний заклад" з 2005 року. Ця відзнака підтверджує високі стандарти викладання, як теоретичної, так і практичної освіти.

MWSLiT також в 12-й раз отримав сертифікат "Хороший університет - хороша робота", що є свідченням надійної підготовки студентів до виходу на ринок праці. Нагорода визнає школу як установу, що реалізує навчальні програми, придатні для ринку праці, а також представляє найкращі інструменти та проекти, спрямовані на покращення статусу випускників на ринку праці.

З 2010 року проект "Школа, якій довіряють" супроводжується конкурсом на найбільш інноваційний та креативний університет Польщі, адресований усім державним і недержавним вищим навчальним закладам. Одним з двох переможців знову став Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві. Конкурс, який був організований в одинадцятий раз, оцінював ступінь використання сучасних технологій для підтримки навчального процесу, а також ознайомлення з інноваційною діяльністю, що здійснюється в секторі вищої освіти. На основі багатостороннього аналізу, MWSLIT увійшов до числа лауреатів, які набрали найбільшу кількість балів у всіх досліджуваних сферах.

Логістичні лабораторії

З метою кращої підготовки студентів MWSLiT до здобуття чолової позиції на глобальному ринку праці, заняття студентів на напрямку «Логістика» проводяться в спеціалізованих лабораторіях інформаційних систем. Кожна лабораторія має робочі місця, що обладнанні відповідним ПЗ для симуляції прикладних питань, а також відповідними системами підтримки підприємств.

MWSLiT у Вроцлаві – це провідний ВНЗ в галузі транспорту, логістики та експедиції, що гарантує своїм студентам широкі та поглибленні практичні знання, які вони отримують завдяки можливості практичного навчання у спеціалізованих лабораторіях.

Завдяки впровадженню університетом практичних елементів навчання та знанням логістичного ПЗ, студенти та випускники MWSLiT у Вроцлаві стають цінними фахівцями вже після закінчення навчання.

Лабораторії в Міжнародному Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві оснащені відповідним науково-технічним обладнанням у трьох тематичних аспектах і відповідають спеціальностям на напрямку навчання «Логістика»

Лабораторії логістичної інженерії

Лабораторії логістичної інженерії своєю предметною областю покривають заняття з автоматичної ідентифікації та автоматики. Програма занять у цих лабораторіях передбачає проведення дослідів, що мають на меті практичне ознайомлення з обладнанням та технологіями, що використовуються в промисловості. Заняття проводяться за лабораторними робочими місцями у двоособових групах.

Лабораторії фундоментальних проблем техніки

Лабораторії фундаментальних проблем техніки покривають такі предмети, як: фізика, електроніка, електротехніка. Завдяки розширенню програми практичними заняттями у лабораторії, студенти мають можливість більш індивідуальним чином ознайомитися з технічними питаннями, з якими мають справу під час навчання на обраному напрямку. Натомість робота в трьох особових групах полегшує опанування складних теоретичних завдань та розвиває вміння розв'язувати проблеми в групі.

Лабораторії комп’ютерних технологій

Лабораторії комп’ютерних технологій складають основу для опанування методів роботи в сьогоднішніх реаліях. Маючи 7 комп’ютерних залів, на індивідуальних робочих місцях можна ознайомитися з ПЗ, яке широко використовується в сьогоденні і пов’язане з логістичною та транспортною діяльністю, а також набути вмінь моделювання і розв’язування проблем, які можна спіткати в професійній діяльності. З цією метою ці лабораторії оснащені водночас системами класу ERP або WMS, а також спеціалізованим ПЗ для моделювання та симуляцій.

Будівельні лабораторії

Лабораторія, в першу чергу, дозволятиме порівняти теорію з тим, що в майбутньому буде супроводжувати професійне життя, а також служитиме опорою для дидактичного процесу в рамках таких навчальних предметів як будівельні матеріали/опір матеріалів, механіка ґрунтів, матеріали та поверхні доріг. Тут проводяться дослідження, що пов’язані з проблематикою кам’яних заповнювачів, мінеральних комбінованих матеріалів, бетонів та асфальтобетонів, цементів, основ для доріг та бітумних сполук.

Презентація про університет

Напрямки навчання

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Логістика
6000 PLN
Транспорт
6000 PLN
Менеджмент
4000 PLN

Інженер
3,5-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Логістика
6000 PLN
Будівництво
6000 PLN

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - польська

Факультети
За рік
Логістика
5500 PLN

Бакалавр
3-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За рік
Логістика
11000 PLN

Магістр
2-річне навчання
Мова навчання - англійська

Факультети
За рік
Логістика
11000 PLN