kampus study

Польська мова


Який рівень польської мови потрібен для навчання в Польщі?

У більшості випадків, для навчання в Польщі після 11 класу учні повинні володіти польською мовою на рівні B1-B2. Цей показник є індивідуальним і визначається кожним навчальним закладом у Польщі окремо.

Однак рекомендованим є рівень B2. Цей рівень є обов'язковим, якщо ви хочете вступити до технічного або медичного університету. Також, якщо ви хочете вивчати право, лінгвістику, журналістику чи психологію максимально відповідним буде рівень В2.

Звичайно, варто розуміти, що важливий не просто сертифікат, а реальні знання на цьому рівні. Зокрема, багато закладів вимагають сертифікат про знання мови, а також перевіряють мовні навички майбутніх студентів різними способами, включаючи іспити, офлайн та онлайн співбесіди.

Деякі польські університети не проводять мовних тестів чи іспитів, але кількість таких закладів з кожним роком зменшується.

Процес інтеграції має велике значення для студентів, особливо на початку їхнього перебування в Польщі. Першокурсники з України, як правило, неповнолітні, і в більшості випадків навчання в Польщі - це їхня перша поїздка за кордон. Проведення цього періоду без знання мови, без спілкування з іншими польськими студентами та поляками загалом на побутовому чи будь-якому іншому рівні робить процес адаптації набагато тривалішим і складнішим. Адже знання мови країни, в якій ви навчаєтесь, є запорукою швидкої інтеграції, розуміння особливостей менталітету людей та країни, її порядків, правил та законів, організації свого життя найкращим та найефективнішим чином, пошуку найкращих варіантів житла та покращення загальної якості вашого життя.

Студенти англомовних програм повинні також вивчати польську мову, щоб належним чином функціонувати в суспільстві.
гданськ, польща, корабель, річка

Скільки часу потрібно, щоб вивчити
польську мову на рівень В2?

Kampus Study наголошує на тому, що польську мову неможливо вивчити за місяць.

Дійсно, варто підкреслити, що польська мова максимально наближена до української і тут варто підкреслити, що саме до української, а не до російської. Однак вона залишається для нас іноземною мовою зі своєю відмінною граматикою, вимовою та правописом.

Як правило, для повного опанування одного рівня потрібно 2-3 місяці при 2-3 заняттях на тиждень.

Іншими словами, рівень В1 вимагає 6-9 місяців навчання, а рівень В2 біля 12 місяців.
Звичайно, цей період залежить від ваших здібностей, а також від кількості та тривалості занять.
варшава, захід сонця

Де варто вивчати польську мову?

Курси польської мови - найкращий варіант і сьогодні перелік пропозицій на ринку є дуже широкий. Однак, користуючись послугами курсів або репетитора, завжди запитуйте про кваліфікацію викладача. Викладач повинен володіти не тільки мовою, але й методикою викладання! Багато співвітчизників володіють польською мовою на достатньому рівні, але викладати її можуть лише одиниці.
місто, польща

Рекомендації мовних шкіл від Kampus Study

Kampus Study не надає послугу курсів польської мови, але ми приготували для вас перелік наших партнерів, де ви зможете вивчати польську мову відповідно до всіх потрібних стандартів та отримати приємний бонус на старт навчання по нашому промокоду.

Увага! Для того, щоб скористатися бонусом обов’язково надайте промокод від Kampus Study перед початком навчання.

Start Smart

Мовна студія StartSmart, запрошує на заняття з ПОЛЬСЬКОЇ та АНГЛІЙСЬКОЇ ОНЛАЙН!

✅ Авторська програма
✅ Міні групи для дорослих та дітей, індивідуальні та парні заняття
✅ Ціна від 180 грн
✅ Рівні А0-С1
✅ Можливість телеграм-навчання, від 55 грн/день

Контакти:
Номер телефону +380 50 207 74 78
Сайт
Telegram
Instagram
Facebook

Промокод "Kampus" - 10% знижки на перші 10 занять.
логотип start smart

Хочеш отримати ще більше корисної інформації?
Запрошуємо відвідати наш блог