kampus study

Як виглядає співпраця з Kampus Study


Давайте детально розберемо як буде виглядати процедура вступу до польського вищого навчального закладу за допомогою Kampus Study.

Етап 1 - Зв’язатися з Kampus Study

Це можна зробити за допомогою будь-якого з нижче наведених шляхів комунікації:

Стандартні форми зв’язку

Телефон: +380991859847
Email: kampus.in.ua@gmail.com

Месенджери

Соціальні мережі

Прямий запис на безкоштовну консультацію

телефон, контакт

Етап 2 - Консультація

В процесі консультації буде піднято наступні теми:

1) Верифікація бажань клієнта щодо університету (місто, факультет, спеціальність, мова навчання, ціна навчання та проживання);
2) У випадку якщо клієнт не до кінця або ж зовсім не впевнений з вибором майбутнього напрямку навчання, буде проведений безкоштовний тест компетенцій, щоб виявити слабкі та сильні сторони майбутнього студента, які допоможуть обрати відповідний до його/її здібностей університет та факультет;
3) Пропозиція навчального закладу/ів на підставі потреб клієнта;
4) Надання клієнту інформації щодо процедури вступу до запропонованого університету/ів;
5) Представлення пакетів послуг компанії Kampus Study.
консультація

Етап 3 - Підписання угоди та оплата послуг

Для того, щоб почати співпрацювати з Kampus Study, потрібно для почату підписати угоду, яка окреслюватиме зобов'язання клієнта та Kampus Study. Дана угода буде надіслана на вашу електронну адресу за допомогою відповідного сервісу, де Ви одразу зможете її підписати. Після підписання угоди компанією Kampus Study ви також отримаєте підписану версію на вашу пошту.

Після того як угода буде підписана потрібно сплатити послуги Kampus Study у наступному порядку:

Пакет послуг “Kampus” - 299.00 євро впродовж 3 днів після підписання договору;

Пакет послуг “Kampus+”:
1 частина 250.00 євро впродовж 3 днів після підписання договору;
2 частина - 249.00 євро впродовж 3 днів з моменту отримання на електронну скриньку скан копії офіційного підтвердження про зарахування Абітурієнта до Університету.

Після того як договір підписаний та відповідна оплата за послуги внесена, ми переходимо до наступного кроку - “Підготовка документів".
контракт, угода, підписання, договір

Етап 4/1 - Підготовка документів

Підготовка документів є дуже важливим етапом, тому Kampus Study вже на початку співпраці запросить від Вас всі можливі документи які необхідні для вступу. Серед них буде електронна “Анкета кандидата” де Вам потрібно буде заповнити відповідні поля з даними.
Будь ласка, будьте дуже уважні при її заповненні, тому що будь-яка орфографічна помилка або ж невідповідність даних згідно з Вашими документами може негативно вплинути на Ваш вступ.

Також ви отримаєте чек-лист документів які були необхідні при вступі на попередній академічний рік у випадку якщо обраний Вами університет, ще не актуалізував інформацію щодо необхідних документів на даний навчальний рік. Ці документи потрібно буде надіслати у вигляді скан копій або додатково надати нам оригінали, якщо їх потрібно буде надіслати до університету.

Увага! Дуже часто буває так, що в процесі рекрутації з’являються додаткові документи, які не мали місце бути минулого року або ж нп. університет змінив взірець якогось документа і тому Ви маєте бути готові до того, що ми можемо запрошувати додаткові документи в процесі вступу.
документ, документи, папки, офіс

Етап 4/2 Контроль вступу

Kaampus Study буде проводити рекрутацію повністю без вашого втручання, але якщо університет має нп. передбачену співбесіду або ж додаткові екзамени, то Kampus Study проводить всі необхідні записи та інформує Вас про день та годинну коли Вам необхідно буде пройти дані вступні процедури.

Слід пам'ятати, що інформація з університету не приходить кожного дня, це є досить довготривала процедура, тому, якщо зі сторони Kampus Study не надходить нової інформації щодо вашого вступу, то Ви маєте розуміти, що цю інформацію ми просто ще не отримали.

Ви завжди будете проінформовані про будь-які новини.
менеджер, офіс, угода, договір

Етап 5 - Зарахування до університету та оплата навчання

Після позитивного розгляду університетом Вашої заявки на навчання наступним кроком буде його оплата за семестр або рік. Kampus Study надішле вам всю необхідну інформацію щодо суми, банківського рахунку та процедури оплати.

Увага для клієнтів які обрали пакет послуг ”Kampus+” і вступають до державного польського університету!
Вступ до державного ВНЗ не є гарантованим, тому звичайно існує варіант не вступу до обраного Вами університету. В таких випадках Kampus Study завжди на етапі підписання угоди пропонує альтернативний приватний університет і паралельно проводить рекрутацію до нього. Тому у разі невдалого вступу до державного університету Kampus Study продовжуватиме вступ до цього вишу, але є нюанси про які слід пам’ятати:

подана заявка на навчання без його оплати не бронює місце, тому може статися таке, що ліміт місць на обраному вами напрямку буде вичерпаний.
Щоб себе підстрахувати ви можете оплатити навчання в приватному університеті ще до вступу до державного і потім повернути кошти.
Повернення може зайняти деякий час, а у державних університетах завжди дуже стислі терміни на оплату навчання після зарахування, тому після позитивного оголошення вступу до державного ВНЗ ви маєте бути готові провести ще одну оплату за навчання і паралельно очікувати на повернення коштів з приватного ВНЗ. Також слід пам’ятати що, реєстраційний внесок до університету ніколи не повертається, а також можуть стягуватися додаткові кошти за відмову від навчання та за банківський переказ.
Також ви завжди можете змінити факультет на якому ще будуть доступні місця.

Після зарахування коштів на рахунку університету він розпочне виготовлення фінальної довідки про вступ, яка буде необхідна при подачі документів на візу та при перетині кордону.
Ця процедура також в залежності від університету триває від 2 до не визначеної кількості тижнів. Після того як Kampus Study отримає довідку про зарахування ми відправимо вам її разом з перекладами та іншими документами на відділення нової пошти.
ноутбук, віза, кредитка, оплата

Етап 6 - Польська віза

Kampus Study надасть Вам всю необхідну інформацію яка необхідна для вироблення візи.

У зв'язку з тим, що всі необхідні дії для її виготовлення мають бути проведені особисто заявником або студентом та одним з батьків, у випадку неоповнолітньої особи, пройти процедуру отримання візи Ви маєте самостійно на підставі інформації наданої від Kampus Study.
віза, паспорт

Етап 7 - Виїзд на навчання та проживання

Слід наголосити, що Kampus Study надає суто інформаційну підтримку у пошуку проживання.

Це означає, що вам будуть наданні всі можливі варіанти проживання у гуртожитках у вашому місті, а також необхідна інформація щодо бронювання квартири або кімнати.

Kampus Study не гарантує забезпечення проживання в жодному зі своїх пакетів послуг.

Але, якщо обраний Вами університет пропонує проживання для студентів у своєму гуртожитку, Kampus Study обов’язково проінформує Вас про таку можливість та якщо у Вас буде бажання там проживати, проведе всі необхідні реєстрації та надасть інформацію щодо процедури оплати та бронювання.

Також Kampus Study може звернутися до всіх можливих гуртожитків з проханням надати місце та допомогти у його бронюванні. Kampus Sutdy надає тільки таку та інформаційну підтримку і не зобов’язаний забезпечити Вас місцем проживання, але допоможе всім можливим у цьому питанні.

Кожен клієнт який придбав пакет послуг “Kampus+” отримає від Kampus Study студентський навігатор, де будуть перераховані всі кроки які студент має виконати після приїзду до Польщі, а також інструкція як це зробити.

Kampus Study не зустрічає клієнтів у Польщі. Клієнти пакета “Kampus+” можуть в робочі години Kampus Study дзвонити з запитаннями щодо навчання та проживання у Польщі і їм буде надана вся необхідна інформаційна підтримка.
потяг, студентка, транспорт

Хочеш отримати ще більше корисної інформації?
Запрошуємо відвідати наш блог